Budoucí prvňáčci u zápisu

V pátek sedmého a v sobotu osmého dubna 2017 jsme pořádali v naší krásné škole tradiční zápis budoucích prvňáčků. Letos přišlo k zápisu opravdu hodně dětí. Spousta rodičů z nespádových obvodů to předem vzdala. Režimem zápisu prošlo nakonec 106 dětí. Ze spádového obvodu přišlo v pátek a v sobotu celkem 70 dětí! Předpoklad k přijetí byl 54 dětí – což je optimum. 91 zákonných zástupců dětí požádalo o přijetí k základnímu vzdělávání na naší škole, 15 dětem byl doporučen odklad školní docházky – v jednání je tedy k dnešnímu dni všech 15 odkladů. Z celkového počtu 70 spádových dětí byl odklad doporučen 10 spádovým dětem, 60 spádových dětí je přijato. Je to o 6 více, než bylo předpokládáno. A je to poprvé v historii školy, co byly přijaty pouze děti ze spádového obvodu naší školy. Kapacita školy je tak naplněna na neuvěřitelných 100 %. Vážíme si důvěry našich rodičů a přijímáme ji s obrovskou pokorou. Děkujeme.