Casting

Dne 27. 9. 2016 proběhl na 2. stupni naší školy casting na role pro letošní divadelní hru našeho školního divadla MPS Theatre s názvem Emma and Killian – Forbidden Love. Scénář ke hře je napsán podle předlohy knihy Emma, kterou v současné době píše studentka naší školy Barbora Hořínková z třídy 8. A. Do hlavních rolí Emmy a Killiana byli vybráni Valerie Večeřová z 8. B a Luboš Lezna z 9. B. Divadelní hru shlédnou žáci naší školy v rámci oborového dne s angličtinou, letos pod názvem William Shakespeare´s 400 year anniversary and Great Britain.

Herci ze 4. a 5. ročníků si letos pro žáky prvních až třetích tříd připravují pohádky, které nejsou žádnou neznámou. Uvidíme, jaký úspěch bude slavit mozartovské zpracování pohádek O veliké řepě a Sněhurka. Casting jak hereckých rolí tak i obsazovaní žáků do dalších potřebných funkcí, jakými jsou například kulisáci, výtvarníci, tanečníci a zpěváci, proběhl v měsíci září v rámci hodin anglického jazyka.

Kabinet jazyků