Dveře školy dokořán

Ve čtvrtek dne 6. dubna jsme přesně v patnáct hodin otevřeli snad všechny dveře naší školy především pro děti, které chtějí být žáky naší školy a také pro jejich rodiče. Odpoledne otevřených dveří bylo příležitostí podívat se do všech učeben, tělocvičny, školní jídelny a prohlédnout si moderní audiovizuální techniku, učebnice, sešity i výtvarné práce našich žáků, ale také se seznámit s pedagogy a ostatními zaměstnanci naší školy. Děti se samy aktivně zapojovaly do různých činností, které jsme jim připravili. Například si vyrobily papírovou sovičku, vyzkoušely si práci s interaktivními tabulemi, zkusily si jednoduchý fyzikální, či chemický pokus, vyřešily rébus, zahrály si na hudební nástroje a také si mohly zacvičit. Z reakcí dětí i dospělých jsme měli dobrý pocit, že se naše škola líbí a je o ni velký zájem. Prosím, podívejte se na fotografie.