Festival kulturních programů – REDUTA

Druhým rokem jsme se s žáky z dramatického kroužku a letos poprvé také s žáky z hudebního kroužku Mozartík zúčastnili Přehledu kulturních programů města Olomouce. Tato vystoupení si jednotlivé školy z Olomouce připravují např. na vítání občánků, setkání se seniory … My jsme si pro letošní pásmo zvolili zvířecí tematiku plnou zpěvu a vtipných básniček. Děti se doprovázely na klavír, flétnu, prvňáčci si vyzkoušeli Orffovy nástroje.

Jelikož jsme loni získali finanční odměnu, mohli jsme letos vyrazit na vystoupení v nových sukýnkách a sladěných tričkách se symbolem sovy, na které jsme si pořídili materiál a vše jsme společně vyrobili.

Děkujeme Sboru pro občanské záležitosti a baletním umělcům z Moravského divadla za nádhernou ukázku z představení Queen, která děti namotivovala k dalším uměleckým výkonům.