´JUNIORS´ Konverzační soutěž v anglickém jazyce 2016-2017

11. ledna 2017 se uskutečnilo školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce pro žáky 6. a 7. ročníků kategorie JUNIORS. V této kategorii soutěžilo celkem 18 talentovaných angličtinářů, kteří bojovali o celkové vítězství a možnost reprezentovat naši školu v únorovém okresním kole pořádané Domem dětí a mládeže Olomouc.

Na třetím místě se umístili kluci z šestých ročníků David Müller (6. B) a Boris Zarivnij (6. A), druhé místo si rozdělily Adélka Binarová z 6. A a Barbora Zamykalová ze 7. A a absolutní vítězkou této kategorie se stala Klárka Jakubčová ze 7. B. Všem soutěžícím moc děkujeme za účast a naší vítězce srdečně blahopřejeme!

Připomínáme, že příští týden v úterý 17. února proběhne konverzační soutěž v anglickém jazyce pro žáky 8. a 9. ročníků kategorie YOUNG STUDENTS.