Kuchař Krokodýlek aneb "O nejhezčí výrobek z ovoce či zeleniny"

V dnešní době je velice moderní podnikat výlety nejen za památkami, ale také za gastronomií – tzv. gastrovýlety. My jsme se rozhodli jedno takové místo uspořádat i v naší družinové herně. Děti dostaly zadání vytvořit umělecké dílo z ovoce či zeleniny. Sešlo se nám 12 úžasných a nápaditých výtvorů. Toto odpoledne přicházely družinové děti a hlasovaly o tom nejhezčím výtvoru.

A jak se soutěžící umístili:

1. místo Nicol Krechňaková (kytička)

2. místo Anna Marie Chaloupková (papoušek)

3. místo Klára Švestková (mrkvová formule)

Zvláštní ocenění:

Natálie Šaková (korálky)

Christiano Corda (vlasatý banán)

Mladí umělci byli oceněni lahvičkami na smoothie koktejly a neopomněli jsme ocenit ani zbývajích sedm soutěžících, kteří obdrželi krokodýlky a ovocné tyčinky (ty si zasloužil každý, kdo se do krokodýlového týdne zapojil). Vážili jsme si nejen samotných výtvorů, ale také chuti zkusit něco nového a toho, že věnovali čas vymýšlení nápadů, jak si zpestřit jídelníček.