Noví občánci v našem městě

Olomoucká radnice zve pravidelně naši školu na vítání občánků. Tentokrát si program připravily děti z pěveckého sboru Mozartík za akordeonového doprovodu paní vychovatelky Alice Blahunkové. Některá děvčata v obřadní síni ještě nevystupovala a byla nadšena roztomilostí malých slečinek a hošíků oblečených ve stylových oděvech. Miminka byla moc hodná a nechala své rodiče (často i prarodiče) vyslechnout náš hudebně-literární program a užít si neopakovatelnou atmosféru tohoto tradičního vítacího ceremoniálu.

Poděkování patří nejen dětem, ale i rodičům, kteří obětovali část víkendu, aby se mohly jejich děti akce účastnit. Podle reakce dětí to nebude akce poslední! Už teď se těší na další vystoupení a mají chuť do přípravy nového hudebního programu.