Olympijský víceboj – zahájení

Televize a počítače začínají přebíjet čas, který děti dříve trávily na hřištích nebo běháním venku. Děti potřebují více pohybu. Nejen proto jsme se ve školní družině zapojili  do projektu Českého olympijského výboru a společnosti Sazka  na podporu zdravého životního stylu.

Po splnění všech osmi disciplín čeká na děti na konci roku Olympijský diplom, který ukáže jejich silné sportovní stránky a na základě analýzy jejich fyzických předpokladů jim doporučí vhodné sporty, kterým se mohou do budoucna věnovat.

Ale hlavně děti smysluplně využijí čas strávený ve školní družině po dopoledním vyučování a užijí si s kamarády spoustu radosti i legrace.

Děkujeme Jiřímu Boháčkovi za instrukce i za spolupráci a dětem přejeme co nejlepší výkony.

Přehled disciplín:

1. Ohebnost: Hluboký předklon