Podzimní vítání občánků

Naše škola je pravidelně zvána na olomouckou radnici, kde se při slavnostním aktu vítají malí obyvatelé našeho města. Akce se účastnila děvčata z pěveckého sboru Mozartík pod vedením paní vychovatelky. V obřadní síni děti krásně zpívaly, recitovaly a ač je vždy tato událost v sobotu a celý program se opakuje ve třech blocích, je obdivuhodné, s jakým nadšením a zodpovědností děti k této události přistupují. Pro některé děti to bylo úplně první veřejné vystoupení, které zvládly na výbornou!

Velké poděkování patří také rodičům, že jsou ochotni ukrojit kousek z víkendu a své šikovné děti na vystoupení přivedou. Pro děti je to vždy milý zážitek, který je motivuje do dalších hudebních činností, které rádi v naší družině podpoříme!