Školní výlet 2.A, 2.B

21. června jsme si s dětmi z druhých tříd udělaly radost a vyjely jsme na výlet. Vláčkem jsme zamířili do krásné přírody - Mariánského údolí.

Už v samotném vlaku bylo na dětech vidět nadšení. První naše zastavení v Mariánském údolí bylo na hřišti v lese, kde děti neodolaly průlezkám. Také jsme stihli první svačinu. Svačinku nám vylepšily lesní jahody. Oslavili jsme i Martínkovy narozeniny.

Cesta lesem nás přivedla ke kapličce, kamenným zvířátkům. Celou cestu nás vedla říčka Bystřice.  Po krásné lesní procházce jsme se odměnili ve Velké Bystřici výbornou zmrzlinou. A vydali se zpět do Olomouce.

Přijeli jsme trochu unaveni, ale celý výlet se vydařil a i ta únava stála za to. Už teď se těšíme na další krásný výlet.