Vernisáž soutěže   „Město, ve kterém chci žít”

V těchto dnech jsme obdrželi pozvánku na Vernisáž soutěže, která  probíhala v rámci zpracování nového Strategického plánu rozvoje města Olomouce. Návrh dětí naší školy se totiž líbil odborné porotě ze všech škol nejvíce a umístil se na 1. místě. S radostí a napětím  se tedy vydaly dvě „nadějné malířky – architektky” Adéla Konrádová a Ema Zaťková s vychovatelkami školní družiny  na magistrát města převzít z rukou  pana primátora doc. Mgr. Antonína Staňka, Ph.D. a náměstka primátora RNDr. Aleše Jakubce, Ph.D. fantastickou výhru. Byl jím symbolický šek na 5000kč. Zážitkem bylo také setkání s novináři a první rozhovor pro místní televizi. Ještě jednou blahopřejeme a věříme, že se některý z navržených prvků v budoucnu v našem městě objeví. Částku jsme věnovali na zaslouženou odměnu nejen pro samotné vítěze, ale také pro ostatní děti školní družiny.