´YOUNG STUDENTS´ Konverzační soutěž v anglickém jazyce 2016-2017

V úterý 17. ledna pokračovalo svou druhou částí školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce tentokrát pro žáky 8. a 9. ročníků kategorie YOUNG STUDENTS. Do této kategorie se přihlásilo celkem 12 žáků, kteří bojovali o celkové vítězství a možnost nominovat se na účast v okresním kole, které pořádá Dům dětí a mládeže Olomouc. Všichni soutěžící podali skvělé výkony, které byly velmi vyrovnané a nebylo proto jednoduché určit vítěze letošního ročníku. Svým výkonem si nakonec vybojoval konečné třetí místo Michael Macek z 8. B,  druhé místo obsadila Barbora Hořínková z 8. A a vítězem letošního ročníku konverzační soutěže v kategorii Young Students se stal Lukáš Znamenáček ze třídy 8. A. Všem soutěžícím moc děkujeme za účast a Lukášovi srdečně blahopřejeme!