3. ročník Konverzační soutěže KIDS

V úterý 16. 5. 2017 proběhl třetí ročník konverzační soutěže v kategorii KIDS. Ze 123 žáků 4. a 5. tříd se na soutěž přihlásilo 13 odvážných dětí, 9 dětí ze čtvrtých tříd a 4 angličtináři z tříd pátých.

Stejně jako vloni byla „mozartovská“ konverzační soutěž strukturována tak, aby po obsahové stránce prolínala požadavky Konverzační soutěže pořádané DDM v OL s ústními zkouškami Cambridge STARTERS a MOVERS.

První části naší konverzační soutěže se vždy účastní všichni žáci
4. a 5. tříd, kdy si ve výuce vyzkouší Cambridgeský poslechový test. V druhé fázi mají ti nejstatečnější možnost vyzkoušet si své jazykové dovednosti v praxi a to představením své osoby, prací
s tematickými obrázky i mluvením na jedno ze 7 daných témat.

Letos vybojoval 1. místo žák Matyáš Závada (5. B). Na druhém místě skončila Daniela Černušková(5. A), která si od loňska o jedno místo polepšila. 3. místo obsadila nadějná čtvrťačka, Edita Sikorová
(4. B).

Všem soutěžícím moc děkujeme za účast a vítězům srdečně blahopřejeme!