Atletický čtyřboj

Dne 1. 10. 2014 se naše škola zúčastnila Atletického čtyřboje konaného na stadionu Lokomotiva Olomouc. Za naši školu nastoupila družstva v tomto složení:

Tým mladších žáků:
Kachyňa Tadeáš, Kočí Jáchym, Kutáč Vojtěch, Placek Jiří a Vraj Matyáš se umístil na 10. místě.

Mladší žákyně:
Hasalová Veronika, Lošťáková Nela, Komínková Karolína, Kutáčová Karolína a Široká Tereza získaly velmi pěkné 5. místo.

Starší žáci:
Coufal Daniel, Čech Václav, Metelka Václav, Vychodil Jaroslav a Zajíček Josef skončili na fantastickém druhém místě!!!

Velmi dobrých výsledků dosáhli tito žáci:
Jaroslav Vychodil vyhrál celkové bodování atletického čtyřboje. Daniel Coufal byl celkově 6.
Josef Zajíček obsadil 7. místo.

V jednotlivých disciplínách se výrazně prosadili:
Jaroslav Vychodil: 1. místo běh na 60m, 1. místo skok daleký a 2. místo ve vrhu koulí.
Karolína Kutáčová: 1. místo v běhu na 600m.
Daniel Coufal: 2. místo ve skoku dalekém, 2. místo hod míčkem a 4. Místo v běhu na 60m.
Karolína Komínková byla 3. v hodu míčkem.
Josef Zajíček obsadil 4. místo v hodu míčkem

Dík patří všem reprezentantům naší školy, kteří ve velmi nepříznivém a deštivém počasí podali vynikající výkony.

Jiří Boháček