Atletický čtyřboj – krajské finále 2015

Dne 28. 5. 2015 se naše škola zúčastnila krajského finále v Atletickém čtyřboji konaném na stadionu Lokomotiva Olomouc. Postup si naši chlapci vybojovali druhým místem v okresním kole již na podzim. Soutěže se účastnili vždy první dva týmy z okresních kol (Olomouc, Přerov, Prostějov, Hranice, Šumperk a Jeseník). Za naši školu nastoupilo družstvo v tomto složení:

Starší žáci: Coufal Daniel, Navrátil Marek, Šnobl Ondřej, Vychodil Jaroslav a Zajíček Josef. Tento skvělý tým vybojoval vynikající druhé místo!!!

Velmi dobrých výsledků dosáhli tito žáci:
Jaroslav Vychodil byl 2. v celkovém bodování atletického čtyřboje.
Josef Zajíček obsadil 6. místo.
Daniel Coufal byl celkově 15.

V jednotlivých disciplínách se výrazně prosadili:
Jaroslav Vychodil: 1. místo skok vysoký, 2. místo běh na 60m a 2. místo ve vrhu koulí.
Daniel Coufal: 2. místo ve skoku dalekém a 3. místo hod míčkem.
Josef Zajíček obsadil 4. místo ve vrhu koulí.

Dík patří všem reprezentantům naší školy, kteří vybojovali pro naši školu ZŠ Olomouc Mozartova 48 historický úspěch.
Jiří Boháček