Biologická olympiáda

Školní kolo Biologické olympiády

V měsících lednu a únoru proběhlo školní kolo Biologické olympiády. Zapojení žáci již tradičně psali vědomostní test, v poznávací části určovali rostliny a živočichy a na závěr řešili praktický úkol.

V kategorii D, která je určená pro žáky šestých a sedmých ročníku se se na 3. místě umístil Matyáš Cielecký, na 2. místě Martin Losse a na 1. místě Marek Nádvorník, všichni žáci 7.B třídy.

V kategorii C, ve které soutěžili žáci osmých a devátých tříd, se na děleném 3. místě umístily  Valerie Večeřová z 8.B a Anna Hiklová z 9.A. Pomyslnou druhou příčku obsadila Pavla Pejzlová z 9.A a stupeň nejvyšší získala Anna Kalábková ze třídy 8.A.

Okresní kolo Biologické olympiády

Naši školu 10. dubna reprezentovali v okresním kole Biologické olympiády Marek Nádvorník a Martin Losse, vítězové školního kola kategorie D. Oba chlapci pečlivě zpracovali vstupní úkol a následně úspěšně absolvovali všechny části této náročné soutěže (test, poznávací část a praktický úkol). Ve skvělé konkurenci se oba naši žáci stali úspěšnými řešiteli. Martin Losse se umístil na  krásném 7. místě a Marek Nádvorník na vynikajícím 2. místě. Marek postoupil do krajského kola.

Krajské kolo Biologické olympiády

V krajském kole Biologické olympiády, které se konalo dne 25. 5. 2017 ve Středisku volného času ATLAS a BIOS v Přerově, se Marek Nádvorník stal úspěšným řešitelem a celkově se umístil na krásném 7. místě.