Další zahraniční návštěva

Další zahraniční návštěva? Ano, na naší základní škole se dveře skutečně netrhnou. A v týdnu od 27. března hned dvakrát. Do hodin angličtiny v pátých třídách zavítaly dámy Tia Farhm z Wyomingu v USA, Jane Ekstam, Britka, která většinu své kariéry působila ve Švédsku a nyní pracuje na Østfold University College, Halden  v Norsku  a Barbara Loranc-Paszylk z University of Bielsko-Biała v Polsku. Všechny tři kolegyně se přišly podívat do hodin angličtiny a také se aktivně zapojily do vyučování, živě komunikovaly s dětmi ve třídě a zpestřily tak hodiny nám učitelům i dětem. Nutno poznamenat, že naše škola se jim velmi líbila, nadchly je děti samotné, jejich úroveň angličtiny i metodické postupy a způsob výuky našich jazykářů. Děkujeme dětem – jejich výsledky – skvělé!