Den expertů

I v letošním školním roce se u nás ve škole konal již tradiční projektový den, který nese název Den expertů - rodiče škole. Tento den připadl na čtvrtek 16. května. Program byl velmi bohatý. Jak už se stalo zvykem, děti se v rámci tohoto dne mohly podívat na zajímavá pracoviště. Tam, kde to nebylo možné, se zástupci rozličných profesí vypravili za dětmi do školy. Naši žáci tak mohli zjistit, co obnáší práce např. ve Společnosti pro ranou péči, Restauraci a kavárně Caffe Opera Olomouc, ZOO Olomouc, Distribučním centru Albert v Nemilanech, Okresním soudu Olomouc, Excalibur Army, Hotelu Central Park Flora, Vězeňské službě, Moravské filharmonii Olomouc, Českém rozhlase Olomouc, Hanácké realitní kanceláři, VOŠ a SPŠE Olomouc, Střední škole polygrafické nebo třeba v útulku pro psy.

Děkujeme všem, kteří se na tomto dni podíleli!