Den expertů 9. A

Žáci třídy 9. A ve čtvrtek 11. května navštívili v rámci projektového dne „Den Expertů“ Střední školu Polygrafickou v Olomouci. Žáci se seznámili s možnostmi studia na škole         a následném uplatnění na trhu práce, prošli si budovy školy, seznámili se s tiskařskou prací, ale hlavně měli možnost navštívit fotoateliér, kde si pořídili fotografie na žákovské tablo, které bude již brzy vystavené v naší třídě.

Celý den se nesl v přátelské a uvolněné atmosféře. I když se žáci zprvu styděli postavit se před objektiv, nakonec si všichni udělali velmi povedené fotografie na památku konce školního roku.

Paní Mgr. Lence Romanové a jejím kolegům, kteří se o nás celé dopoledne trpělivě a s ochotou starali, patří velké poděkování.