DEN PLNÝ HER – ANEB - HRAJEME SI S JANEM AMOSEM

Při příležitosti oslav 425. výročí narození Jana Amose Komenského - Učitele národů - jsme opět věnovali tento slavný den - s datem 28. března - všelijakým hrátkám a zábavnému učení. Přesně tak, jak si to J. A. Komenský přál. Všechny paní učitelky a páni učitelé pro své žáky připravili zajímavý program plný her, kvízů, doplňovaček a aktivit. Mimo jiné jsme si také samozřejmě připomněli, kdo to Jan Amos Komenský vlastně vůbec byl.

Zvlášť musíme pochválit naše senzační žáky, kteří nezapomněli ani na nás - a nás učitele potěšili milými dárečky či milým přáním ke Dni učitelů. A samozřejmě – vzorným přístupem ke škole! Děti jsou naší pýchou. Ne každá škola se může takovými dětmi chlubit. Rodiče – děkujeme!