Děti ke Dni Země

Projektový den Děti ke dni Země pořádáme každoročně v závěru školního roku. Tentokráte byl o GLOBALIZACI. O něčem, co nás, obyvatele Země spojuje. Máme k sobě na celém světě stále blíž a blíž. Je nás celkem 7 miliard a každý z nás patří do své rodiny, do své školy, bydlí ve své obci, městě, státu. Každý z nás má svá přání, sny, řeší osobní problémy, řeší problémy vznikající v rodině, těší se ze zážitků ve škole, ve městě.
Ale některé problémy, ale i radosti, sdílíme všichni, co obýváme tuto planetu Zemi. Mnoho společného máme všichni na celém světě. Ona GLOBALIZACE je vlastně \"srůstání světa\". A jaké jsou výhody a nevýhody takového srůstání, o tom byl náš celý projektový den, který se problémům, radostem i výhodám globalizace věnoval.
Zajímavý projektový den plný zážitků zpříjemňovali, dětem učitelé školy, kteří byli dětem na jednotlivých stanovištích milými průvodci vydařeným projektovým dnem.