ESF OP VK Dejme šanci přírodě

Naše škola je jednou z partnerských škol projektu ESF OP VK "Dejme šanci přírodě - Interaktivní výuka přírodovědných předmětů na ZŠ". 9 učitelů naší školy - pedagogů - poradců - tvoří v projektu interaktivní výukové hodiny nejen pro práci s interaktivní tabulí. V rámci projektu MmOl dodal naší škole novou interaktivní učebnu, která je vybavena interaktivní tabulí, dataprojektorem, hlasovacím zařízením a ostatní ICT technikou. S využitím SW Activstudio tak vznikají atraktivní vyučovací hodiny pro výuku přírodovědy, vlastivědy, přírodopisu, matematiky, fyziky, informatiky a zeměpisu. 17. 9. 2010 navštívila školu také hlavní manažerk a projektu PhDr. Hana Fantová, vedoucí odboru školství MmOl společně s projektovou manažerkou Ing. Martinou Melicharovou z odboru evropských projektů MmOl.