Florbalový turnaj 2018

Dne 1. 2. 2018 se naší škole konal tradiční turnaj ve florbalu. Turnaj byl rozdělen na dvě části. Výběry 6. a 7. tříd hráli mezi sebou a pak proti učitelům. Jako zpestření byl vložen zápas výběrů děvčat z 6. a 7. tříd.

1. místo učitelé

2. místo výběr 7. tříd

3. místo výběr 6. tříd

Zápas děvčat: 6. dívky x 7. dívky 1:3

Po skončení turnaje mladších žáků byl na pořadu souboj starších žáků (výběr 8. a 9. tříd a učitelů). Turnaj se hrál opět systémem každý s každým. A zase byl vložen zápas 8. a 9. tříd děvčat. Letos poprvé byl poražen tým učitelů a to hned dvakrát (9. chlapci x učitelé 3:1 a 8. chlapci x učitelé 7:6 po samostatných nájezdech).

1. místo 9. třída

2. místo výběr 8. tříd

3. místo učitelé

Zápas děvčat: 8. dívky x 9. dívky 3:2

Vedení školy děkujeme za podmínky pro konání turnaje, ceny, a žákům za bouřlivou atmosféru a parádní výkony při zápasech.

 

Jiří Boháček