Hravý architekt – Návštěva Prahy

Konečně jedeme do Prahy! Završením mezinárodního výtvarně architektonického projektu Hravý architekt pro zúčastněnou třídu 6. A byla 6. prosince 2016 návštěva doprovodného programu výstavy Architektura pro korunu ve Valdštejnské jízdárně v Praze. Pro děti byly připraveny zábavné ateliéry, výstava dětských prací zúčastněných škol, komentovaná prohlídka Prahy a také poutavá procházka výstavou, kde se samy děti stávaly jednou architektem Petrem Parléřem, jindy obchodníkem, hostinským, malířem, lazebníkem, opatem a třeba i katem. Z Prahy jsme odjížděli plni dojmů a s vědomím, že Praha je sice krásná, ale Olomouc je krásnější a naše obrázky v Praze rozhodně neudělaly ostudu a patřily k těm nejlepším.