Jarní konverzační soutěž v AJ 2014 - 2015

V úterý, dne 19. 5. 2015 jsme zrealizovali 1. ročník konverzační soutěže pro žáky čtvrtých a pátých ročníků naší školy. Celkem se této události zúčastnilo 19 šikovných žáků, 12 dětí ze čtvrtých tříd a 7 angličtinářů z tříd pátých.
Žáci měli možnost vyzkoušet si své jazykové dovednosti v praxi a to představením své osoby, popisem tematických obrázků i mluvením na jedno ze 7 daných témat. Žáci prokázali, že je angličtina jejich silnou stránkou. Úroveň letošního ročníku byla opravdu vysoká a rozhodování v kategorii KIDS nebylo snadné.
Zasloužené 1. místo získala žákyně Anna Jakubcová (5. B). O druhé místo se podělili Anna Žáková (5. A) a Jan Raida (5. B). Excelentní výsledky žákyň Viktorie Smékalové (4. A) a Anny Šotkové (4. A) jim zajistily krásné 3. místo.
Všem soutěžícím moc děkujeme za účast a vítězům srdečně blahopřejeme!