Jubilanti na radnici

Jubileum je u každého člověka významným mezníkem v životě a zvláště, když už se jedná o číslo 75, 80 nebo dokonce 85! Přesně tolik totiž bylo seniorům, kterým děti z Pěveckého sboru Mozartík předvedly svůj hudebně-literární program za akordeonového doprovodu paní vychovatelky.

Děti si užily na olomoucké radnici zasloužený potlesk, a protože byly moc šikovné, dostaly možnost podílet se na této události i jinak - doprovodit seniory ke gratulacím a pomoci jim odnést dárečky na jejich místo. Dětem to šlo báječně.

Celý ceremoniál byl velmi hezky připraven a díky doprovodnému programu, jako byly baletní ukázky nebo vystoupení lidového souboru, byla to hezká podívaná pro všechny. Propojením starší a nejmladší generace se vytvořil při této události úžasný svět, ve kterém nechyběla pozitivní energie, respekt, úcta a optimismus.