JUNIORS and YOUNG STUDENTS Konverzační soutěž v anglickém jazyce 2017/2018

5. a 8. prosince 2017 se uskutečnilo každoroční školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce pro žáky 6. až 9. ročníků kategorie JUNIORS a YOUNG STUDENTS. Celkem se soutěže zúčastnilo 24 nadšených angličtinářů, kteří bojovali o celkové vítězství a možnost reprezentovat naši školu v okresním kole pořádané Domem dětí a mládeže Olomouc. Tak jako každý rok i letos všichni soutěžící podali skvělé výkony, které byly velmi vyrovnané a nebylo proto jednoduché určit vítěze letošního ročníku.

V kategorii JUNIORS se na třetím místě umístila Zuzka Krudencová z 6. A, druhé místo obsadila tak jako v loňském roce Adélka Binarová ze 7. A a absolutní vítězkou této kategorie se stala Terezka Hlaviznová ze 7. A.

V kategorii YOUNG STUDENTS se na třetím místě umístila Ivanka Vinklerová z 8. B, druhé místo obsadil Michal Chrenko z 9. A a zaslouženou vítězkou této kategorie se stala Barbora Hořínková z 9. A.

Všem soutěžícím moc děkujeme za účast a Terezce a Barče srdečně blahopřejeme!