Kinderiáda

V úterý 22. 5. 2012 se vybraní sportovci z prvního stupně vydali na Kinderiádu do Šumperku. Tyto atletické závody jsou určené pro děti druhých až pátých tříd základních škol z ČR. Počasí nám vyšlo na jedničku a celý den jsme si moc užili. Naši školu výborně reprezentovali Sára Králová a Adam Vrublovský z 2.A, Nela Lošťáková z 3.A, Jáchym Kočí z 3.B, Tereza Široká z 4.A, Marek Lehar z 4.B, Sára Ondrová a Daniel Coufal z 5.B.
Dětem se opět nabídla možnost seznámit se s atletikou a ochutnat atmosféru opravdových závodů. Zábavnou formou si malí závodníci přiblížili atletické disciplíny, které vycházejí z přirozených pohybů člověka a daly základ všem ostatním sportům. Pro všechny děti, které se zúčastnily Kinderiády, bylo připraveno bohaté občerstvení a celá řada zajímavých dárků.

Borci našeho týmu se stali:
Sára Králová (3. místo – běh 60 m)
Nela Lošťáková (1. místo – hod plným míčem)
Tereza Široká (1. místo – běh 60 m)
Daniel Coufal (3. místo – běh 60 m)
Všem dětem ještě jednou gratulujeme.