Konverzační soutěž KIDS 2016

V úterý, dne 17. 5. 2016 proběhl 2. ročník konverzační soutěže v kategorii KIDS pro žáky 4. a 5. ročníků naší školy. Celkem se této události zúčastnilo 18 šikovných žáků, 7 dětí ze čtvrtých tříd a 11 angličtinářů z tříd pátých.
Letošní ročník byl strukturován tak, aby se po obsahové stránce snoubily požadavky Konverzační soutěže pořádané DDM v OL s ústními zkouškami Cambridge STARTERS a MOVERS.

První části naší konverzační soutěže se vždy účastní všichni žáci 4. a 5. tříd, kdy si ve výuce zkusí napsat Cambridgeský poslechový test. V druhé fázi mají ti nejstatečnější možnost vyzkoušet si své jazykové dovednosti v praxi a to představením své osoby, prací s tematickými obrázky i mluvením na jedno ze 7 daných témat.

Letos tedy 1. místo vybojoval žák Adam Šotek (5. A). O druhé místo se podělily Adéla Binarová (5. A) a Anna Šotková (5. A). 3. místo muselo být rozděleno mezi tři děvčata, jmenovitě se umístily Daniela Černušková (4. A), Karolína a Viktorie Smékalovi (5. A).

Všem soutěžícím moc děkujeme za účast a vítězům srdečně blahopřejeme!
 
Soubor typu pdfDiplom.pdf
(192 kB)
stáhnout
Soubor typu pdfVýsledky_Kids_2015-2016.pdf
(132,5 kB)
stáhnout