Konverzační soutěž v anglickém jazyce 2021 – 2022

Po nevyžádané přestávce v loňském školním roce se na naši školu v období prvního adventu vrátila oblíbená konverzační soutěž v anglickém jazyce. Ve dnech 1. a 2. prosince se sešli ti nejstatečnější z angličtinářů a přijali výzvu utkat se v soutěži o nejlepší anglicky mluvící žáky naší školy. V kategorii JUNIORS, žáků šestých ročníků se na třetím místě umístila Alice Hubáčková z 6.A, stříbrnou pozici si vybojoval Alan Deutsch ze třídy 6.A a na prvním místě se v letošním ročníku umístila Karla Salajková, taktéž ze třídy 6. A. V kategorii sedmých ročníků se na třetím místě umístila Veronika Vaculová ze 7.A, druhé místo obsadily Lucie Krčková a Klárka Švestková ze třídy 7.A a vítězem této kategorie se stala Nela Procházková ze třídy 7.A. V kategorii YOUNG STUDENTS pro žáky osmých a devátých ročníků obsadily krásné třetí místo dívky Kateřina Štolfová z 8. A a Helena Podstatová z 8.B. Výborného druhého místa dosáhl Vladislav Popov z 9.A a absolutním vítězem tohoto školního roku se stala Adéla Konrádová ze třídy 8.B. Všem účastníkům děkujeme za účast v soutěži, vítězům gratulujeme a budeme se těšit na reprezentaci našich vítězů v jarním okresním kole, které se uskuteční v DDM Olomouc.