Konverzační soutěž v anglickém jazyce

English Speaking Contest, Autumn 2012
Ve dnech 29. listopadu a 3. prosince proběhla na naší škole konverzační soutěž v anglickém jazyce. Soutěže se zúčastnilo celkem 20 žáků ze čtyř tříd. Žáci soutěžili ve dvou kategoriích: JUNIORS (6. a 7. třídy) a YOUNG STUDENTS (8. a 9. třídy).
Vítězové kategorií JUNIORS Lucie Henslová (7.A) a YOUNG STUDENTS Amálie Černá (9.B) budou zastupovat naši školu v únoru 2013 v Okresním kole konverzační soutěže v anglickém jazyce, kterou již tradičně pořádá DDM Olomouc ve spolupráci s Kabinetem jazyků AJ.

Konečné pořadí kategorie "Juniors"
1. Lucie Henslová (7.A)
2. Natálie Duong Tran Nguyet Hanh (7.B), Michaela Steigerová (7.B)
3. Leona Vyhnálková (7.A)