LVVZ 2018

Ve dnech 17. 2. 2018 – 23. 2. 2018 naše ZŠ Olomouc Mozartova 48 pořádala lyžařský kurz, na kterém bylo 47 našich žáků + pět vedoucích.

Vedoucí kurzu: Jiří Boháček

Instruktory na kurzu byli: MUDr. Stanislav Losse – zdravotník,  Mgr. Klára Gerberyová, Mgr. Jan Horňáček – instruktor lyžování a Mgr. Luboš Horňáček – instruktor lyžování.

Lyžařský kurz se se jako každoročně konal na „naší“ Severomoravské chatě. Po celou dobu LVVZ bylo hezké, i když trochu mrazivé počasí. Užili jsme si sluníčka, polojasna, mraků, chladu i ledového větru (-13 stupňů celsia). LVVZ proběhl v přátelské atmosféře a všichni žáci se naučili bezpečně sjíždět sjezdovku. Všechny děti zvládly oblouky na obě strany. Děti lyžování a snowboarding velice bavilo a byl problém je dostat ze svahuJ na oběd či večeři. Pro žáky byl připraven i celotýdenní program plný her, tance, zábavy, legrace, dochvilnosti, ohleduplnosti, přednášek, soutěží a jejich vyhlášení. Bohužel kvůli počasí musel být trochu zkrácen venkovní program poslední večer. Nicméně děti si místo něj užily diskotéku v maskách.

Obrovské poděkování patří zdravotníkovi kurzu Standovi, instruktorům za naučení sjíždění svahu Káje, Honzíkovi a Lubošovi za výborný přístup k dětem. Bylo to velmi zábavné J a vyčerpávající zároveň… V neposlední řadě patří dík našim skvělým, snaživým, učenlivým, vtipným, kamarádským žákům za přístup, pokroky při lyžování a snowboardingu a aktivitu při hrách a zábavě.  

Zvláštní veliké poděkování patří majitelům a personálu Severomoravské chaty. Jsme tu více než domaJ.

Děkuji DĚTEM, INSTRUKTORŮM a DOKTOROVI za nádherný týden!!!

Mgr. Jiří Boháček