Lyžařský výcvik 7. tříd

Snad poprvé za školní docházku se žáci 7.A a 7.B těšili na konec jarních prázdnin. V pondělí 16. února totiž odjížděli na lyžařský výcvik do Jeseníků, kde se jejich dočasným domovem stala Severomoravská chata. Za doprovodu paní učitelky Evy Zubkové, instruktorů Adama a Dalibora a paní zdravotnice Michaely Šváchové se opět všichni zdraví, nadšení a plni zážitků vrátili v neděli domů.

V sobotu se konaly závody, tak tedy pár nejlepších umístění.
Slalom dívky:

1. Janků David
2. Chrenko Daniel
3. Ryzner Michal

…Lyžák se mi hodně líbil, rád bych si ho ještě někdy zopakoval. (Matěj Hora)

…Každý den jsme měli besedy, asi čtyřikrát diskotéku, hráli jsme hry a hlavně hodně lyžovali. (Kryštof Štěrba)

…Nejhorší byla cesta na chatu, protože byla dlouhá a na konci už nebyl ani ušlapaný sníh. (Kristýna Valouchová)

…Na lyžáku se mi moc líbilo a moc se mi nechtělo domů. Líbil se mi také program a to, že jsem se naučila lyžovat. (Marie Mikulová)

…Nejlepší zážitky, no bylo jich tolik, že by se sem nevešly. Celej lyžák byl jeden vééélkej zážitek. (Tereza Kovářová)

…Můj největší a nejlepší zážitek byl, že jsem poprvé viděla sjezdovku a naučila se jezdit na snowboardu. (Šárka Krchňáková)

…Taky dobrý bylo to, když se nás Matěj ptal, jestli je tak zamlženo a začal nadávat na počasí. Pak si sundal brýle a bylo jasno. (Kamila Tozzi)

…Vtipné zážitky byly při hře, kdy jsme měli vymýšlet ve skupinách divadlo. Nejvíc se mi líbil Matěj, který hrál babičku. (Kristýna Valouchová)