McDonald‘s cup 2015

Dne 4. 5. 2015 se naše škola zúčastnila McDonald‘s Cupu 2015. Turnaj naší skupiny se konal na fotbalovém stadionu v Bohuňovicích. Na turnaji startovaly týmy složené s žáků 4. a 5. tříd (celkem 10 našich žáků).

Naše škola ZŠ Olomouc Mozartova 48 obsadila hezké 6. místo. V turnaji jsme postupně narazili na tyto soupeře: ZŠ Bohuňovice (remíza 1:1 gól Vacula Filip), ZŠ Holečkova (výhra 1:0 gól Vacula Filip), ZŠ Tršice (prohra 2:0). Ve skupině jsme skončili na 3. místě. Velká škoda obdržené branky v poslední vteřině se ZŠ Bohuňovice (1:1). O páté místo náš tým prohrál ZŠ Nedvědova 4:0.

Za naši školu hráli tito žáci: Blahut Jaroslav, Halíř Marek, Jakob Benjamin, Malík Šimon, Mikulášek David, Moša Jan, Obyšovský Adam, Procházka Josef, Szekely Adam a Vacula Filip.

Velká pochvala patří všem reprezentantům naší školy za výborné výkony.
Jiří Boháček