Naši žáci řeší Logickou olympiádu

V průběhu záři jsme informovali rodiče i naše žáky o možnosti zúčastnit se Logické olympiády. Máme velkou radost, že se z naší školy do soutěže zaregistrovalo 132 žáků a zařadili se tak po bok více než 70 000 soutěžících z celé ČR. Naše škola díky Vám patří mezi 3 286 zapojených škol.

Registrace byla otevřená do 30. září a hned následující den se spustila soutěž pro kategorii A, tedy žáky 3., 4. a 5. ročníku. V uplynulém týdnu dostali možnost zasoutěžit si také žáci druhého stupně spadající do kategorie B. Od 22. do 28. října se pak zpřístupní soutěž pro děti z prvních a druhých tříd a po jejím ukončení se základní kolo olympiády zakončí. Moc děkujeme všem zapojeným žákům a také jejich rodičům za pomoc s přihlášením!