O putovní pohár primátora města Olomouce 2016

Dne 5. 10. 2016 se naše škola zúčastnila závodu: „O putovní pohár primátora města Olomouce“. Akce se konala na Svatém Kopečku v areálu ZOO a jeho okolí. Za krásného podzimního počasí se závodu účastnilo 16 družstev. Naši žáci si vedli velice dobře (dá se napsat nejlépe a obsadili vynikající 1. místo!!! Naši reprezentanti podali výborný běžecký, vědomostní a dovednostní výkon.

Náš tým byl tvořen ze dvou žáků I. stupně: Adam Pavelka, Jonáš Procházka a ze tří žáků II. stupně: Filip Janů, Václav Kuchrýk a František Rajnoch.

Dík patří reprezentantům naší školy za statečný a bojovný výkon a hlavně vítězný výkon...

Naši šampioni byli za vítězství odměněni ředitelem školy PhDr. et PaedDr. Zbyněk KUNDRUM.

Jiří Boháček