Ocenění nejlepších řešitelů - SCIO

V průběhu měsíce října 2014 se děti z našich šestých tříd účastnily v rámci projektu STONOŽKA, společnosti SCIO, celostátního srovnávacího testování z českého jazyka, matematiky a obecných studijních předpokladů. Výsledky celorepublikových srovnávacích testů jsou pro školu i pro samotné žáky cennou zpětnou vazbou kvality naší výuky. Naše škola měla opět vynikající výsledky v rámci srovnání s ostatními školami v ČR. Žáci, kteří se zúčastnili testování, přinesou domů společně s pololetním vysvědčením individuální zprávu žáka s podrobnými výsledky a hodnocením svých výkonů. A umístění jednotlivců? Naši žáci: Veronika Křivánková, František Rajnoch, Tomáš Vlach byli nejlepšími řešiteli v jednotlivých testovaných oblastech v rámci celého Olomouckého kraje. Osobně jim blahopřál k vynikající reprezentaci školy také Zbyněk Kundrum, ředitel naší školy. Blahopřejeme.