Pohádkový závod s hledáním pokladu

Dnes děti ze školní družiny netrpělivě čekaly na pohádkové postavy a start závodu. Čekala je např. Červená Karkulka s košíčkem, kde přiřazovaly správný název pohádky k obrázku, za odměnu ochutnaly i bábovku. U královny je čekalo sestavování slov z názvu POHÁDKA a mohly ochutnat „otrávené jablko˝. Skládaly puzzle, předváděly pantomimu, poznávaly písničky z pohádek… Za splnění úkolů na jednotlivých stanovištích získávaly indicie, které společně vyluštily v tělocvičně a ty jim napověděly, kde mají poklad hledat. Objevily jej v kouzelné herně – hra Z pohádky do pohádky, plná truhla zlaťáků a poděkování. To bylo radosti a nadšení, akce se vydařila, všem se moc líbila. Tak hurá domů vyprávět rodičům své zážitky.