Přijímání ke studiu ve středních školách

Termín odevzdání přihlášek ke studiu ve středních školách - 15. březen 2011 - se kvapem blíží. Z tohoto důvodu přišli ve čtvrtek dne 24. února 2011 rodiče žáků devátého ročníku do školy, kde převzali kompletní materiály nezbytné pro přijímací řízení ve středních školách – až tři vyplněné přihlášky, až tři paré výstupního hodnocení a jeden zápisový lístek. Spolu s rodiči našich deváťáků tyto materiály převzali i někteří rodiče žáků pátého, resp. sedmého ročníku, kteří se hlásí ke studiu ve víceletých, resp. bilingvidních gymnáziích. Našim dětem přejeme samozřejmě úspěšné přijímací řízení a následné přijetí na školu, kterou si vybraly. Našim pedagogům - výchovné poradkyni i třídním učitelům - pak patří upřímné poděkování za precizně odvedenou práci při přípravě a následné kompletaci všech podkladových materiálů.