RODIČE DĚTEM – ZCELA OJEDINĚLÝ PROJEKT

Ve čtvrtek dne 18. května 2017 jsme u nás ve škole uskutečnili opravdu naprosto ojedinělý projekt - RODIČE DĚTEM. V čem spočívala ona jedinečnost? V tom, že rodiče dětí z každé třídy si připravili pro děti celodenní atraktivní program, který měl dětem přiblížit povolání rodičů. A takovou různorodost, s jakou jsme se setkali, s takovou jsme ani ve snu nepočítali. Mezi děti do tříd přicházeli natěšení rodiče na besedy, následně dětem předváděli a demonstrovali, co všechno v rámci svého povolání dělají, a děti poté měly možnost si takové aktivity také vyzkoušet; jiní rodiče zprostředkovali dětem návštěvu svých pracovišť, a i tam se děti formou zážitkové pedagogiky měly možnost seznámit se s prací mnoha rodičů. VÁŽENÍ A MILÍ RODIČE – UPŘÍMNÉ DÍKY! Ne každá škola má takové štěstí jako máme my - ŠTĚSTÍ - pochlubit se fantastickými – zapálenými a milými rodiči! My to štěstí máme. Moc Vám za takto nádherně prožitý den DĚKUJEME.