Školní výlet 4.A, 4.B

Dne 4. 6. 2012 se naši čtvrťáci vypravili na školní výlet do Boskovic. Prostředí Westernového městečka nás pohltilo natolik, že jsme si po celou dobu mysleli, že jsme praví kovbojové a nespoutaní indiáni. Během dne jsme navštívili „Ztracený svět“ s prohlídkou světa dinosaurů a shlédli dvě představení – „Koně dary bohů“ v přírodním amfiteátru s krásným vodopádem a „Show s lasem a kolty“ na Main Street. Ve volném čase si měly děti možnost vyzkoušet jízdu na koni, hod tomahawkem, hod oštěpem, střelbu z luku, rýžování zlata, krmení koz nebo se mohly nechat pomalovat jako praví indiáni. Všichni jsme si užili atmosféru divokého západu. Děti si domů přivezly jak originální suvenýry, tak nezapomenutelné zážitky.