Školní výlet 4. A, 4. B - Boskovice

Dne 24. 5. 2010 se naši čtvrťáci vypravili na školní výlet do Boskovic. Ráno vypadalo počasí velice nevlídně, ale nakonec jsme si všichni užili atmosféru divokého západu se spoustou sluníčka. Prostředí Westernového městečka nás pohltilo natolik, že jsme si na chvíli mysleli, že jsme praví kovbojové a nespoutaní indiáni. Během dne jsme shlédli tři představení – „Zrození koně“ v přírodním amfiteátru s krásným vodopádem, „Show s lasem a kolty“ na Main Street a „Šaman“ inspirovaný tajemstvím indiánských kouzelníků. Ve volném čase měly děti možnost vyzkoušet si jízdu na koni, hod tomahawkem, hod oštěpem, střelbu z luku, rýžování zlata a půjčit si kozu nebo se nechat pomalovat jako pravý indián. Na závěr nás počasí trochu pozlobilo, ale přesto jsme si přivezli jak originální suvenýry, tak nezapomenutelné zážitky.