Školní výlet 9.A

V pondělí 29. května se žáci ze třídy 9. A vypravili na dlouho očekávaný a vytoužený školní výlet. Cestovali vlakem spolu s třídní učitelkou I. Táborskou a další paní učitelkou M. Zatloukalovou.

Jako cíl cesty si děti zvolily již vloni prověřenou chatu Stará škola v Kunčicích u Starého Města pod Kralickým Sněžníkem, kde byl pro děti zajištěn nocleh a ubytování s plnou penzí a pitným režimem na tři dny.

Po celou dobu byl pro děti zajištěn zábavný program – 2x sportovní odpoledne, hry a teambuildingové aktivity, oblíbený táborák s opékáním špekáčků, a dokonce i stezka odvahy v noční chatě.

Největším přínosem dle názoru dětí byla ta skutečnost, že mohli být všichni pospolu, strávit čas naposledy v kolektivu třídy 9. A.

Překrásná příroda a krajina Rychlebských hor, báječné počasí, vynikající kuchyně a spousta legrace byly už jen třešničkou na dortu.