Sladká tečka

KONEČNĚ! Na tento den se dlouho těšilo 30 dětí z kroužku Šikovné ručičky. Za svou celoroční práci si zasloužily sladkou odměnu.

Stejně jako loni jsme se rozhodli tuto oslavu uspořádat u ALIS DELIS (naší bývalé paní vychovatelky). Nejdříve jsme pro ni připravili malý dárek v podobě bylinek, které má ráda. Samozřejmě ve stylovém puntikovaném balení.

Pak už jsme vyrazili přes park, aby nám vytrávilo. Alis už na nás čekala s osvěžením – ovocným bylinkovým nápojem. Následoval větrník a koláček pro každého. To byla dobrota. A ta vůně kolem. Děti myslely i na své rodiče a nakoupily voňavé sušenky. Mlsné jazýčky odcházely ještě s ovocným nanukem. Na některých dětech bylo opravdu vidět, že jim chutná. Ovoce měly i za ušima. Posuďte podle fotek sami.

Zpáteční cesta autobusem završila krásný zážitek. Je vidět, že dětem se ruční práce líbí, proto jsme se rozhodli v příštím roce pro další rukodělný kroužek, Kutílek, kde se děti naučí pracovat s různým materiálem v dílnách. Ale nepředbíhejme. Teď nás čekají prázdniny. Přejeme všem dětem i rodičům příjemné zážitky a děkujeme za přízeň a spolupráci se školní družinou.