Soutěž "Jdi, běž, skoč až ke zdraví"

Naše škola je školou podporující zdraví. I to byl jeden z důvodů, proč se téměř všichni žáci naší školy zapojili v hodinách výtvarné výchovy nebo v zájmovém útvaru "Výtvarné techniky" do soutěže "Jdi, běž, skoč až ke zdraví". Soutěž se konala v rámci jubilejního X. ročníku Olomouckých dnů zdraví, které každoročně pořádá Krajská hygienická stanice v Olomouci. Měli jsme obrovskou radost, když jsme získali ze všech zúčastněných základních škol v celém Olomouckém kraji hned dvě první místa za obrázky namalované našimi žáky. V kategorii druháků zvítězil Tomáš Beník z 2. B a mezi čtvrťáky se nejvíce líbil výkres Terezy Gastové z 4. A. Oběma našim vítězům byly ve foyer Regionálního centra předány hodnotné ceny. Blahopřejeme.