Vitamínový den aneb zeleninou, ovocem bráníme se nemocem

Že jste to už někde slyšeli? Jak by ne. Ve čtvrtek 9. března se na naší škole konal už druhý ročník Vitamínového dne s firmou MK Fruit ze Šumperka, dodavatelem čerstvého ovoce a zeleniny pro naše školáky. Projekt Ovoce do škol má u našich dětí velmi kladnou odezvu. Akce, která v dopoledních hodinách proběhla v naší jídelně, byla nejen zpestřením výuky, ale zajisté i velikou motivací dětí ke konzumaci „vitamínových bomb.“ Čerstvě vylisované šťávy a jejich výtečná chuť způsobily, že do mnoha olomouckých domácností přibude odšťavňovač. Vlastnoručně vyrobené ovocné špízy se stanou chloubou mnoha domácích oslav. A co říkáte na zelenino-ovocného motýla? Pořádně si jej prohlédněte. Inspirace na drobný dárek stojí za to!