Vítání občánků na radnici

Děti z pěveckého sboru Mozartík vždy netrpělivě vyhlíží, kdy bude nějaké vystoupení, kde by mohly ukázat co nového se naučily a co je jednou z mnoha činností, kterou ve školní družině mohou dělat. Pravidelnou akcí, které se Mozartík účastní je vítání občánků v obřadní síni olomoucké radnice. Pod vedením paní vychovatelky děti nacvičily další hezký kulturní program, kterým potěšily nejen miminka, ale i jejich rodiče a prarodiče. Účast trošku poznamenala chřipková epidemie, ale i v menším počtu děvčata ukázala svůj zodpovědný přístup a nezalekly se ani plačícího miminka, které mělo chuť si s námi z plna hrdla zazpívat!

Děkujeme rodičům našich šikovných žákyň, že své děti v zájmu podporují a občasné narušení víkendového programu tolerují. Bez podpory rodičů by nebylo možné se této akce účastnit. Děti vždy moc potěší, když se přijdou na naše hudebně-recitační vystoupení podívat i jejich rodiče a můžou pak po skončení odejít na společný sobotní oběd. Děkujeme za spolupráci!