Výrobky z pracovních činností

Výrobky z FIMO hmoty
Děvčata z 8. tříd naší školy vyráběla v pracovních činnostech různé výrobky z velice oblíbené FIMO hmoty. Pracovaly podle vlastních návrhů a výsledkem byly různé druhy šperků a miniaturních ozdob.

Výroba stojánků na ubrousky
Děvčata z 8. ročníku také vyráběla stojánky na ubrousky. Na zhotovení byly použity desky ze smrkového dřeva. Konečný výrobek byl u některých nabarven akrylovými barvami.

Brousítko na tužky
Žáci 8. ročníku vyráběli praktickou pomůcku – brousítko na tužky. Jako materiál pro výrobu použili překližku a jemný smirkový papír.

Dárková krabička
Žáci 7. ročníku vytvářeli dárkovou krabičku z různých plastových dóz. K ozdobení byly použity zbytky samolepicích barevných folií.

Prohazovací očko
Děvčata 7. ročníku vyráběla hračku ze zbytků izolovaného drátu - prohazovací očko.

Číše z PET lahví
Žáci 6. ročníku zpracovávali odpadové PET lahve. Vytvořili z nich dekorativní číše zdobené samolepicí barevnou folií.

Ukázka práce žáků: