Vystoupení Tancovánky

Dne 17. června 2024 měl kroužek Tancovánky poprvé vystoupení pro rodiče.

Taneční kroužek představil celkem šest tanečních choreografií. První byla na písničku z animovaného filmu Zootropolis – Try Everything (Shakira), druhá byla Dance Monkey (Tones and I), třetí, velmi oblíbená mezi členy Tancovánek, Wednesday Bloody Mary (Lady Gaga). Jakožto čtvrtá choreografie nesměla chybět Barbie Girl (Aqua), předposlední byla z dalšího animovaného filmu Trollové – Can‘t stop The Feeling a na závěr byli vyzváni k tanci i rodiče s písní Más Macarena. Na konec vystoupení proběhla ukázka, jak se děti v kroužku protahují do rytmu hudby. Rodiče jakožto diváci byli úžasní. Děkujeme odvážlivcům, co si také zatančili se svými dětmi.

První vystoupení Tancovánek se velmi povedlo. A jakožto vedoucí kroužku jsem na děti pyšná. Těším se na další společnou cestu v rámci kroužku Tancovánky.

Klára Šoltysová