Zlatá karabina – soutěž O nejlepšího zástupce ředitele školy

Zlatá karabina je každoročně vyhlašovanou celostátní soutěží O nejlepšího zástupce ředitele školy. V letošním roce byla nominována i naše paní zástupkyně Jana Raiskubová. A světe div se – v obrovské konkurenci zástupců ředitelů ze škol v České republice obsadila fantastické třetí místo. Gratulace veliká! Úspěch nevídaný, ale naprosto logický! Jana Raiskubová – to je především bezchybná organizace naší školy, systémovost výuky u nás, pečlivost, důslednost. Jana Raiskubová není "JEN" naší zástupkyní, není ani "JEN" naší učitelkou – je u nás uznávanou autoritou. Je opravdovou chloubou naší školy. Ve slavnostních prostorách pražského magistrátu si převzala cenu v přítomnosti naší další skvělé kolegyně Ivy Sekaninové.